Chętnie zostanę DJ’em na Waszym weselu!

Zapewniam doskonałą zabawę i obsługę muzyczną na najwyższym poziomie.

Jestem multi-instrumentalistą – gram m.in na saksofonie, trąbce, instrumentach klawiszowych czy akordeonie, wraz z oprawą wokalną.

Muzykę zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb i upodobań Państwa Młodych, nigdy nie zapominając także o prośbach ze strony gości. Wiem jaką wartość stanowi odpowiednia oprawa muzyczna wesela więc zawsze staję na wysokości zadania i daję z siebie wszystko, czego efektem są zadowoleni klienci.

Do każdego wydarzenia podchodzę w sposób profesjonalny oraz kreatywny- nie gram gotowych list, rodzaj muzyki i konkretne utwory wybieram tak, aby sprostać oczekiwaniom Młodej Pary i dopasować do stylu oraz potrzeb wesela.

Nie stoję w miejscu, jestem ciągle na bieżąco z nowinkami branżowymi, zapewniam szeroki wachlarz rozrywek weselnych, dlatego jestem przekonany, że nie „powieje nudą”.

Dbam o najlepszy sprzęt muzyczny oraz oświetleniowy, co sprawia, że przenoszę gości w inny wymiar.To co robię sprawia mi ogromną przyjemność, zaś uczestnictwo w jednym z najważniejszych dni życia Młodej Pary to dla mnie zaszczyt, ale również jest to obowiązek, którego wypełnieniem jest urzeczywistnienie marzeń moich klientów o najpiękniejszym weselu.

 

Lata ’80

Lata ’90

Lata ’00

Hity współczesne

Hity biesiadne